Ujędrnienie ciała

Endermologia

Endermologia to intensywny, mechaniczny masaż podciśnieniowy, stymulujący tkanki. Pozwala na modelowanie sylwetki, wyszczuplenie ciała, ujędrnienie i uelastycznienie skóry oraz redukcję cellulitu. Ponadto, jest to doskonały drenaż limfatyczny wspomagający walkę z obrzękami czy zespołem ciężkich nóg.

Szczegóły

Redukcja tkanki tłuszczowej

Accent Prime

Innowacyjne urządzenie wykorzystujące synergię dwóch skuteczniejszych technologii: fali radiowej (RF) o najwyższej dostępnej mocy oraz ultradźwięków (US) – ciepłych i zimnych ultradźwięków wykorzystywanych naprzemiennie. Na skutek zabiegu dochodzi do przebudowy włókien kolagenowych i produkcji nowych, poprawy jędrności i elastyczności skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Szczegóły

Wymrażanie tłuszczu

Kriolipoliza

Kriolipoliza, czyli odchudzanie przez wymrażanie, to skuteczna i nieinwazyjna metoda redukcji zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej, opornej na ćwiczenia i zdrową dietę. Kriolipoliza jest świetną alternatywą do zabiegów chirurgicznych np. liposukcji czy plastyki.

Szczegóły

Likwidacja cellulitu

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to technologia służąca do walki z cellulitem, bez względu na jego stadium rozwoju, redukująca tkankę tłuszczową, poprawiająca jędrność skóry, jej sprężystość i elastyczność. Terapia falą uderzeniową pomaga także w redukcji obrzęków.

Szczegóły

Zdrowe i szczupłe ciało

Krioterapia

Krioterapia, czyli leczenie zimnem to naturalny i skuteczny sposób na pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej, cellulitu czy obwisłej skóry. Terapia w kriokomorze polecana jest osobom dbającym o kondycję całego organizmu, chcącym opóźnić proces starzenia się.

Szczegóły

Wyrzeźbiona sylwetka

Elektrostymulacja EMS

Elektrostymulacja mięśni ma na celu zwiększenie siły i wydolności mięśni w krótszym czasie niż w przypadku standardowego treningu. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz budowę gorsetu mięśniowego.

Szczegóły

Ulga dla duszy i ciała

Masaże

Chwila dla ciała i duszy. Po ciężkim dniu, codziennym pędzie, wielu stresach – czas na wytchnienie, rozluźnienie, ukojenie zmysłów, wyciszenie emocji. Niech to stanie się Twoją rutyną. Nasz zespół terapeutów zadba o to, by były to chwile błogiej przyjemności i głębokiego relaksu.

Szczegóły