Zdrowa i młoda skóra, zaopiekowane ciało.

Ideałem piękna według Reha Medica jest równowaga pomiędzy zdrowym ciałem, wewnętrzną harmonią i zewnętrznym pięknem. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani kosmetolodzy, fizjoterapeuci i masażyści, którzy pracują z pasją, ponadprzeciętnym zaangażowaniem, z poszanowaniem praw klientów. Indywidualnie projektowane terapie łączone, różnorodność wysokiej klasy urządzeń oraz komfortowe warunki
czynią to miejsce wyjątkowym na mapie naszego regionu.

Bezpieczeństwo procedur, holistyczne podejście.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Odmładzanie twarzy

Strefa beauty to także zabiegi rewitalizujące skórę twarzy, m.in. nieinwazyjny lifting twarzy, przywrócenie utraconego owalu twarzy, redukcja drugiego podbródka, poprawa jędrności i elastyczności skóry, spłycenie zmarszczek. W zależności od potrzeb Twojej skóry, będziesz cieszyć się naturalnie młodym i świeżym wyglądem.

Szczegóły

Modelowanie sylwetki

Strefa beauty to odpowiedź na potrzeby współczesnej, dbającej o swój wygląd kobiety oraz świadomego mężczyzny. W ofercie znajdują się zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i cellulit, poprawiające jakość i jędrność skóry, modelujące i rzeźbiące ciało.

Szczegóły

Odnowa biologiczna

Szerokie menu zabiegowe poprawiające zdolności regeneracyjne organizmu. Sauna, masaże, drenaż limfatyczny, hydroterapia, krioterapia, fizykoterapia estetyczna, czyli wszystko to, co pozwali utrzymać ciało i duszę w dobrej kondycji.

Szczegóły

Wideo