W służbie piękna

Fizykoterapia estetyczna

Fizykoterapia estetyczna to skuteczne i nieinwazyjne zabiegi oraz techniki manualne poprawiające nasz wygląd. Działają stymulująco na naszą skórą, poprawiają jej jędrność i elastyczność, wygładzają blizny, redukują tkankę tłuszczową i cellulit, likwidują obrzęki limfatyczne.

Szczegóły

Zmniejszenie napięć

Hydroterapia

Hydroterapia, nazywana też wodolecznictwem to jedna z najstarszych i najbardziej rozbudowanych metod fizykoterapii. Polega na terapeutycznym zastosowaniu wody w postaci kąpieli, natrysków, polewań, zmywań, płukań i innych zabiegów. Najważniejszą rolę w hydroterapii odgrywają: temperatura wody, ciśnienie hydrodynamiczne wody oraz ciśnienie hydrostatyczne wody.

Szczegóły

Rozluźnienie mięśni

Krioterapia

Krioterapia, czyli leczenie zimnem to naturalny i skuteczny sposób na pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej, cellulitu czy obwisłej skóry. Terapia w kriokomorze polecana jest osobom dbającym o kondycję całego organizmu, chcącym opóźnić proces starzenia się.

Szczegóły

Rozluźnienie, oczyszczenie

Sauna

Przebywanie w saunie to doskonała metoda na relaks, rozluźnienie i zniwelowanie napięcia wynikającego ze stresu. Ponadto, organizm oczyszcza się z toksyn, wzmacnia się jego naturalna odporność. Sauna posiada także właściwości odchudzające. W Reha Medica do dyspozycji Pacjentów mamy saunę suchą oraz infrared.

Szczegóły

Ulga dla duszy i ciała

Masaże

Chwila dla ciała i duszy. Po ciężkim dniu, codziennym pędzie, wielu stresach – czas na wytchnienie, rozluźnienie, ukojenie zmysłów, wyciszenie emocji. Niech to stanie się Twoją rutyną. Nasz zespół terapeutów zadba o to, by były to chwile błogiej przyjemności i głębokiego relaksu.

Szczegóły